31. spotkanie WG.NET

26 września, tradycyjnie o godzinie 18.00 rozpoczęło się 31. spotkanie WG.NET. Także i tym razem było niezwykle miło i ciekawie :)

Pierwsze wystąpienie należało do Kuby Binkowskiego i było rozwinięciem tematu zaczętego na Zine Day, a mianowicie dotyczyło AOP i DI – „AOP i DI wg P&P, czyli Unity i Policy Injection Application Block”. Tak jak w tytule Kuba opowiadał o dwóch frameworkach – PIAB i Unity. Temat jest niebanalny, więc wykład wymagał dużo skupienia. Nasz prelegent jednak się spisał i przedstawił temat bardzo zgrabnie. PIAB przedstawione było na bazie (powiedzmy :P) biznesowej aplikacji, natomiast Unity zdominowane było przez kulinarne skojarzenia, za co należy się Kubie lincz (18.00 to jak słusznie zauważył zdaje się Kuba Gutkowski pora kolacyjna!) :) Wyczerpanie tematu w godzinnym wykładzie jest niemożliwe, jednak wydaje mi się, że możliwości i filozofie obu frameworków zostały bardzo dobrze zaakcentowane. Brawo Kuba! :)

Po pierwszym wystąpieniu, tradycyjnie już była krótka przerwa na pogadanki. Jak zwykle można było ją spędzić bardzo miło. Wydaje mi się, że pomysł z przerwami na networking się przyjął i jest naprawdę doskonały!

„Praktyczny przegląd możliwości TFS 2008” – tak brzmi tytuł drugiego wykładu przeprowadzonego przez Marka Byszewskiego. Znów temat bardzo obszerny ale i bardzo ciekawy. Mam wrażenie, że bardzo zainteresował całą publikę :) Prezentacja była bardzo rzeczowa i zawierała praktyczne same przykłady i pokazy – czyli to co programiści lubią najbardziej :) Mam nadzieję, że temat będzie jeszcze rozwijany! Gratulacje za świetną prelekcję! Osobiście lubię ten bardzo spokojny styl, w którym Marek prowadzi wystąpienia :)

Tyle z 31. spotkania. Żal tylko, że następne, 32. spotkanie WG.NET prawdopodobnie dopiero za miesiąc!

Jedna myśl do “31. spotkanie WG.NET”

Możliwość komentowania jest wyłączona.