Tradycyjnie.. pierwsza notka :)

Witam na blogu programisty.NET! Blog ten powstał nieco przypadkowo, gdyż kiedyś w zamierzchłych czasach postanowiłem stworzyć system blogowy, tak dla zdobycia nowego doświadczenia, a z czasem stwierdziłem, że skoro już powstanie, to czemu nie przetestować go w warunkach bojowych i z niego nie skorzystać? :) A o czym będzie można na nim przeczytać? Pewnie niewiele bardzo zaawansowanego ‚stuffu’, tylko raczej doświadczenia osoby, która stosunkowo niedawno zaczęła przygodę z.NET-em. Ponadto będę tu zamieszczał moje przemyślenia i poglądy na temat platformy programistycznej Microsoftu i ogólnie o światku inżynierii oprogramowania i wszystkim innym, co z tym związane. Coś jeszcze? Czas pokaże. Zapraszam do w miarę regularnych odwiedzin!

PS. Nie cierpię pisać wstępów.. ;)

3 myśli do „Tradycyjnie.. pierwsza notka :)”

  1. O jak miło, nowy polski blog :)
    "Pewnie niewiele bardzo zaawansowanego ‚stuffu’"
    Ludzie szukają różnej wiedzy na różnych poziomach zaawansowania, dlatego też, wydaje mi się, że warto opisywać choćby najprostsze tematy. Wcześniej czy później znajdzie się osoba, której się to przyda.

    Powodzenia,
    Jacek

  2. Dzięki za miłe słowa :) i cenną poradę, właściwie planowałem wykupić własną domenę, aktualnie szukam atrakcyjnej oferty (propozycje?). Co do opisywania prostych rzeczy, to z założenia ma tak niby być, bo właśnie dzięki temu mam się zamiar też sporo nauczyć. Chciałbym tylko nie opisywać "oczywistych oczywistości" i mam nadzieję, że się uda :]

Możliwość komentowania jest wyłączona.